Парний Чемпіонат України (ваг. кат. 95-110 кг) м. Хмельницький (30.06.19)

parnyj.jpg

Регламент

 

Дата проведення: 30 червня 2019 року.

 

Місце проведення: м. Хмельницький Майдан Незалежності

Реєстрація до 24 червня

600 грн

хмельницький
 • Що отримує атлет?
 • Іменні футболки 2 шт
  (одну для виступу, іншу для нагородження). Якщо атлет має персонального спонсора, то він має право вдівати футболку з логотипами партнера на церемонію презентації та церимонію нагородження.

 • Медичну страховку
  на змагання (в разі оперативного втручання через травму, отриману на змаганні, страховка покриває 15 000грн. вартості хірургічної операції)


Розклад:

День приїзду –  29 червня 2019 р.

 

30 червня  2019 року

13.00 – 14.30             нарада суддів та атлетів;

15.00                          урочисте відкриття змагань.

 

 

Вправи:

 

 1. Арм овер арм вантажівки (тягнути парами) – 20 м.
 2. Естафета 1: Прогулянка Фермера (130 кг) + «Качка» (150 кг) – 90 сек.
 3. Естафета 2: Дамбл (80 кг) + Лог-ліфт (130 кг) – 90 сек.
 4. Естафета 3: Таєр Фліп на max к-ть перекидань для команди за 90 сек.
 5. Менхуд Стоун 140 Кг (планка 140 см) на max к-ть перекидань для команди за 90 сек.

 

 

Вправа Дія Заборонено Примітка
Арм овер арм вантажівки Атлет сідає в упор, береться за канат і з положення сидячи починає тягнути вантаж із стартової до фінішної позиції. Перемагає той атлет, який здолає дистанцію у найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, заміряється дистанція на яку атлет протягнув вантаж, в цьому випадку перевага віддається атлету, який подолав більшу дистанцію. Старт з відірваним тазом, використання клею такі. Асистент має забирати канат в сторону
Естафета 1: Прогулянка Фермера (130 кг) + «Качка» (180 кг) Атлет бере в обидві руки валізи і за сигналом судді починає рух вперед, атлет має занести валізи за фінішну лінію повністю.

 

Використання лямок.

Просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування.

 

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту
Снаряд стоїть  на підлозі за стартовою лінією, атлет піднімає снаряд, утримуючи його в руках між ногами, рухається по дистанції.

Перемагає той атлет, який подолав дистанцію найшвидше.

Використання лямок. Фінішом вважається повний перетин атлетом фінішної лінії та повне занесення снаряду за фінішну лінію.

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.

Виконується в будь якому порядку снарядів, але спортсмени повинні з кожним снарядом пройти 2 дистанції по 20 метрів, при цьому передаючи естафету кожні 20 метрів.
Естафета 2: Дамбл (80 кг) + Лог-ліфт (130 кг) Атлет підходить до навантаженого снаряду і задача атлета зафіксувати дамбл на випрямленій руці над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні. Після сигналу судді повернути дамбл у В.П. на спеціальну подушку для дамбла. Піднімати обома руками з плеча. Підйом через петлю на поясі.

За перший кидок снаряду не на спеціальну подушку – попередження, за другий – не зарахування повторення. Після фіксації снаряд заборонено кидати за голову, за таке виконання – не зарахування повторення.

 

Суддя може рухатись навколо атлета, щоб завжди знаходитись в полі зору атлета. Атлет може підіймати дамбл на плече двома руками, з плеча – однією.

 

Атлет піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію. Після команди судді, атлет повертає снаряд у вихідне положення. Утримування лог-ліфту на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Підйом через петлю на поясі. Кидати снаряд за голову.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Виконується лог-ліфт, потім дамбл, атлети можуть змінюватись будь-яку кількість разів, передаючи естафету один одному торканням.
Естафета 3: Таєр Фліп на max к-ть Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Команди своїм результатом вважають кількість перекидань. Використання клею такі.

За заходження покришки на сусідню доріжку атлет штрафується на 5 сек.

 

Перекид фіксується при повному торканні площини покришки до підлоги.
Атлети можуть змінюватись будь-яку кількість разів, передаючи естафету торканням на лінії старту.
Менхуд Стоун 140 Кг (планка 140 см) на max к-ть Спортсмен стоїть біля снаряду і за сигналом судді має підняти і перекинути кулю через планку. Після перекидання другий атлет команди має підняти і перекинути кулю через планку. Спортсмен повторюють рух якомога більшу кість разів. якщо куля відкотилась за виною асистентів, то спортсмену додається одне повторення у залік.