“Етап Кубку України зі стронгмену” м.Нікополь (20.07.19)

57745989-2E75-4709-8C8C-15DB84B7F280.jpeg

Змагання входять до рейтингу вищої ліги

Регламент

 

Дата проведення: 20 липня 2019 року.

 

Місце проведення: м. Нікополь, Європейська площа

 

Реєстрація до 10 липня 2019 р.

300 грн

нарезка
 • Що отримує атлет?
 • Іменні футболки 2 шт
  (одну для виступу, іншу для нагородження). Якщо атлет має персонального спонсора, то він має право вдівати футболку з логотипами партнера на церемонію презентації та церимонію нагородження.

 • Медичну страховку
  на змагання (в разі оперативного втручання через травму, отриману на змаганні, страховка покриває 15 000грн. вартості хірургічної операції)


 

Розклад:

День приїзду –  19 липня 2019 р.

 

20 липня 2019 року

12.00 – 13.30             нарада суддів та атлетів;

Атлетам бути на майданчику о 15:00

17.00                урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

 1.  Арм овер арм – 20 м /60 сек
 2. Супер Йок (375 кг)+Тайєр Фліп (5 разів) /90 сек
 3. Лог-ліфт (130кг-140 кг-150 кг), 150 кг – на кількість разів до закінчення часу /90 сек
 4. Тімбер холд
 5. Пальці – 5 шт /90 сек

 

Опис вправ

Вправа Дія Заборонено Примітка
Арм овер арм Атлет сідає в упор, береться за канат і з положення сидячи починає тягнути вантаж із стартової до фінішної позиції. Перемагає той атлет, який здолає дистанцію у найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, заміряється дистанція на яку атлет протягнув вантаж, в цьому випадку перевага віддається атлету, який подолав більшу дистанцію. Старт з відірваним тазом, використання клею такі. Асистент має забирати канат в сторону
Естафета

Супер йок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таєр фліп

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Снаряд знаходиться на стартовій ліній, так щоб проекція перетинки співпадала зі стартовою лінією. Спортсмен підходить впритул до снаряда, впираючись трапецією в перетинку. За сигналом судді долає дистанцію доки середина  снаряду не перетне фінішну лінію. Перемагає той атлет, який пройде задану дистанцію в найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань. Просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування.

 

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.
Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Спортсмени, які не змогли перекантувати покришку відповідну кількість разів за відведений тайм ліміт, своїм результатом вважають кількість перекидань. Використання клею такі.

За заходження покришки на сусідню доріжку атлет штрафується на 5 сек.

 

Перекид фіксується при повному торканні площини покришки до підлоги.
Лог-ліфт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Атлет, після стартового сигналу судді, піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію. Після команди судді, атлет повертає снаряд у вихідне положення. Утримування лог-ліфту на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

Підйом через петлю на поясі. Кидати снаряд за голову.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Тімбер холд Атлет за сигналом судді підіймає тімбер. Задача атлета якомога довше протримати вантаж Використання лямок, клею такі.
Пальці Фінгери розставлені на доріжці один за одним. за сигналом судді атлет підходить до снаряду(від 3 до 5 м), задача перекантувати на інший бік трубу закріплену до підставки віссю з одного кінця, після чого підходить до наступного снаряду.  Перемагає той атлет, який виконає відповідну кількість перекидів якнайшвидше. Фіксація часу відбувається після заключного перекиду фінгера та перетинання атлетом фінішної лінії. Спортсмени, які не змогли виконати відповідну кількість снарядів за відведений тайм ліміт, своїм результатом вважають кількість виконаних перекидань. Використання такі Асистенти, при взятті фінгера на груди забирають спеціальну подушку, а при проходженні атлета 2-х кроків вперед – ставлять її у ВП.