Найсильніша людина України 2021 (28.08.21 м. Бориспіль)

BG2021-1280x720.jpg

Регламент проведення турніру

«Найсильніша людина України 2021» 28.08.2021 р.

 

Дата проведення: 28 серпня 2021 року.

 

Місце проведення: м. Бориспіль

 

Розклад:

День приїзду –  27 серпня 2021 р.

 

28 серпня 2021 року

10.00 – 11.30             нарада суддів та атлетів;

12.00                          урочисте відкриття змагань

 

 

Вправи:

  1. Естафета: шилд (20 метрів)+йок (400 кг на 20 метрів). Ліміт часу – 1 хв.
  2. Естафета оверхед: дамбл (85 кг)+аксель (120 кг)+лог ліфт (140 кг)+дамбл (95 кг)+аксель (140 кг)+лог ліфт (150 кг). Ліміт часу – 1 хв.
  3. Геркулес Холд 300 кг в руку.
  4. Таєр Фліп (6 обертів) + качка (200 кг) 20 м. Ліміт часу – 1 хв.
  5. Лоадінг (айрон блок 100 кг висота 180 см + мішок 100 кг 180 см + колесо 95 кг висота 160 см + куля 140 кг висота 140 см). Ліміт часу – 60 сек.
  6. Пауер стейрс – 3 снаряди (220 кг, 240 кг, 260 кг), 5 сходинок (висота 35 см). Ліміт часу – 1 хв.

 

Вправа Дія Заборонено Примітка
Шилд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Йок

Шилд стоїть на тумбі або на підлозі на стартовій лінії. За сигналом судді атлет піднімає снаряд, притискаючи його до грудей та живота, рухається по дистанції 20м. Якщо атлет виронив снаряд із рук, то він має можливість знову підняти його до сигналу судді, що час вийшов. Якщо спортсмен не впорався з задачею у відведений тайм ліміт, вимірюється пройдена відстань Закладання шилду на плече

Використання клею такі

Піддівати додаткову неопренову одежу під футболку.

Спортсмену дозволяється зупинятись та поправляти снаряд. Дозволяється рух спиною вперед. Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.
Снаряд знаходиться на стартовій ліній, так щоб проекція перетинки співпадала зі стартовою лінією. Спортсмен підходить впритул до снаряда, впираючись трапецією в перетинку, долає дистанцію доки середина снаряду не перетне фінішну лінію. Перемагає той атлет, який пройде задану дистанцію в найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань. Просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування.

 

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.
Дамбл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аксель

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лог-ліфт

Атлет підходить до навантаженого снаряду і задача атлета зафіксувати дамбл на випрямленій руці над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні. Після сигналу судді повернути дамбл у В.П. на спеціальну подушку для дамбла. Піднімати обома руками з плеча. За перший кидок снаряду не на спеціальну подушку – попередження, за другий – не зарахування повторення. Після фіксації снаряд заборонено кидати за голову, за таке виконання – не зарахування повторення. Підйом снаряду через петлю на поясі

 

Суддя може рухатись навколо атлета, щоб завжди знаходитись в полі зору атлета. Для наступного підйому атлет має опустити дамбл нижче рівня колін, тобто не обов’яково ставити на підлогу. Атлет може підіймати дамбл на плече двома руками, з плеча – однією.

 

Атлет підходить до навантаженого снаряду і задача атлета зафіксувати аксель на випрямлених руках над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні. Після сигналу судді повернути аксель у В.П. Утримування на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Підйом через петлю на поясі. Кидати снаряд за голову.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Атлет, піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію. Після команди судді, атлет повертає снаряд у вихідне положення. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість разів Утримування лог-ліфту на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

Підйом через петлю на поясі. Кидати снаряд за голову.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Геркулес Холд Спортсмен стоїть, витягнувши руки в сторони на рівні плечей, і кистями стискає рукоятки, що приєднані ланцюгами до снаряда (наприклад, до автомобілів) по одному з кожного боку. Снаряди знаходяться на похилих площинах.  Коли спортсмен зайняв позицію, суддя дає перший сигнал (Приготуватись! Напружитись!). Спортсмен дає знак, що він готовий, суддя дає сигнал відпустити снаряди (зняти авто з гальм) і відлік часу пішов. Арбітр повідомить про закінчення виконання, коли спортсмен вже не зможе утримувати важелі і відпустив їх. Використання клею такі. Використання лямок.

 

Обмеження часу немає і спортсмен утримує вагу так довго, як тільки може.

 

Таєр Фліп

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

качка

Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Спортсмени, які не змогли перекантувати покришку відповідну кількість разів за відведений тайм ліміт, своїм результатом вважають кількість перекидань. Використання клею такі.

За заходження покришки на сусідню доріжку атлет штрафується на 5 сек.

 

Перекид фіксується при повному торканні площини покришки до підлоги.
Снаряд стоїть на підлозі за стартовою лінією, атлет піднімає снаряд, утримуючи його в руках між ногами, рухається по дистанції.

Перемагає той атлет, який подолав дистанцію найшвидше. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань.

Використання лямок. Фінішом вважається повний перетин атлетом фінішної лінії та повне занесення снаряду за фінішну лінію.

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.

Лоадінг Атлет знаходиться на лінії старту, і за командою судді має закласти ряд снарядів на тумби в послідовності від першого до заключного. Перемагає той атлет, який закладе всі снаряди найшвидше. Пропускати снаряди. Використання клею такі. Підіймати снаряди непослідовно. Якщо снаряд  впав з тумби,  то спортсмен зобов’язаний підняти його, після чого переходити до наступного. Після фіксації часу виконання, падіння снарядів не враховуються, але, якщо спортсмен не встигає підняти снаряд, який впав, то в залік йде кількість снарядів до впавшого. Асистенти утримуєть тумби, але не мають права торкатись снарядів.
Пауер стейрс Атлет знаходиться на стартовій лінії, за командою судді починає підіймати гирі на сходи від найлегшої гирі до найважчої. Результат фіксується по закладанню найважчої гирі на заключну сходинку. Якщо спортсмен не вклався у відведений тайм ліміт, то рахується загальна кількість зафіксованих сходинок. Піднімати гирю через сходинку. Використання лямок На найвищий сходинці п’єдесталу гиря має бути повністю закладена, якщо край гирі виступає, то час не зупиняється і сходинка не зараховується. Фіксованою сходинкою рахується та, на якій гиря стоїть повністю та нерухомо.