Фінал кубку України м. Київ (20.09.2020)

fynal-.jpg

Дата:  20 вересня 2020

Місце: м. Київ. парк “Муромець”

 

Розклад:

День приїзду –  19 вересня 2020 р.

           

20 вересня 2020 р.

07.00 – 09.00             мандатна комісія, зважування учасників змагань;

09.00 – 09.30             нарада суддів та представників команд;

10.00 – 10.15             урочисте відкриття змагань;

10.15 – 12.15             виступ учасників змагань категорія 95 кг;

12.30 – 15.00             виступ учасників змагань категорія 110 кг;

15.15 – 17.00              виступ учасників змагань категорія +110 кг;

17.00                          церемонія нагородження.

Вправи:

Вправи: 95кг 110кг +110кг
Супер Йок (20м) 250кг\320кг 280кг\360кг 300кг\380кг
Лог-ліфт (макс.) Від 100 кг Від 110 кг Від 120 кг
Фермер (40м) 100кг\120кг 110кг\130кг 120кг\140кг
Тяга акселя (рази) 170кг\210кг 190 кг\230кг 200 кг\250кг
Таєр фліп 5 обертів 6 обертів 7 обертів

 

  Опис вправ

Вправа Дія Заборонено Примітка
Супер Йок Снаряд знаходиться на стартовій ліній, так щоб проекція перетинки співпадала зі стартовою лінією. Спортсмен підходить впритул до снаряда, впираючись трапецією в перетинку. За сигналом судді долає дистанцію доки середина  снаряду не перетне фінішну лінію. Перемагає той атлет, який пройде задану дистанцію в найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань. Просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування. Снаряд знаходиться на стартовій ліній, так щоб проекція перетинки співпадала зі стартовою лінією. Спортсмен підходить впритул до снаряда, впираючись трапецією в перетинку. За сигналом судді долає дистанцію доки середина  снаряду не перетне фінішну лінію. Перемагає той атлет, який пройде задану дистанцію в найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань.
Лог-ліфт (макс.) Атлет, після стартового сигналу судді, піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію.

Після команди судді, атлет повертає снаряд у вихідне положення.

Петля на поясі.

Забороняється утримування лог-ліфту на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання

Кидати снаряд за голову.

Опускати снаряд не на спеціальні подушки.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.

Атлет має підходити до кожної ваги. Крок збільшення ваги 10 кг.

Фермер Атлет бере в обидві руки валізи і за сигналом судді починає рух вперед. При закінчені вправи атлет має занести валізи за фінішну лінію повністю. Атлет бере в обидві руки валізи і за сигналом судді починає рух вперед. При закінчені вправи атлет має занести валізи за фінішну лінію повністю.
Тяга акселя (рази) Атлет підходить до навантаженого акселя, бере його будь-яким хватом і випрямляється до повного розгинання тулуба і колінних суглобів, заводячи плечі назад. Чекає на команду судді : «Down!», після чого повертається  у В.П. робить наступне повторення. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість повторень. Заборонено використання лямок.

Намотування пластиру на пальці.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

Заборонено використання комбезу

Лямки не дозволяються
Таєр фліп Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Спортсмени, які не змогли перекантувати покришку відповідну кількість разів за відведений тайм ліміт, своїм результатом вважають кількість перекидань. Використання клею такі. Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Спортсмени, які не змогли перекантувати покришку відповідну кількість разів за відведений тайм ліміт, своїм результатом вважають кількість перекидань.

 Перша трійка переможців “Чемпіонату України зі стронгмену 2020” не приймає участь у “Фіналі кубку України зі стронгмену” !

Обовязково:  для допуску до змагань мати паспорт та медичну довідку-допуск до змагань!!!

Без медичної довідки атлет до змагань не допускається – буде перевірка із Міністерства!!!