Етап кубку України зі стронгмену м. Київ (06.09.2020)

NSK-1.jpg

Дата проведення:  06 вересня 2020 року.

 

Місце проведення: м. Київ, Національний спортивний комплекс «Олімпійський»

 

Розклад:

День приїзду –  05 вересня 2020 р.

 

6 вересня 2020 року

10.00 – 10.30             нарада суддів та атлетів;

11.00                          урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

  1. Естафета: мішок (100 кг на10 метрів)+ Лог ліфт (120 кг на 2 рази)+мішок (100 кг на 10 метрів).  Ліміт часу – 1 хв.
  2. Таєр фліп – 320 кг на 7 разів. Ліміт часу – 1 хв.
  3. Дамбл – 85 кг на рази. Ліміт часу – 1 хв.
  4. Фермер – 140 кг (160 кг) на 20 метрів. Ліміт часу – 1 хв.
  5. Тяга платформи – 270 кг (300 кг). На рази. Ліміт часу – 1 хв.

 

Опис вправ:

Вправа Дія Заборонено Примітка
Естафета

Мішок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лог-ліфт

Снаряди знаходиться за стартовою лінією.

За сигналом судді атлет бере мішок і долає дистанцію у 10м, виконує завдання стільки разів, скільки снарядів знаходиться на дистанції. Перемагає той атлет, який виконаю завдання найшвидше. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, фіксується загальна пройдена відстань з мішком.

Торкатися мішку до свистка судді. Мішок має бути повністю закладений за фінішну лінію, якщо край мішка виступає, то час не зупиняється і дистанція не зараховується.
Атлет піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію. Після команди судді, атлет повертає снаряд у вихідне положення. Утримування лог-ліфту на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Підйом через петлю на поясі. Кидати снаряд за голову.

 

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст. Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

 

Кантування покришки Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Спортсмени, які не змогли перекантувати покришку відповідну кількість разів за відведений тайм ліміт, своїм результатом вважають кількість перекидань. Використання клею такі.

За заходження покришки на сусідню доріжку атлет штрафується на 5 сек.

 

Перекид фіксується при повному торканні площини покришки до підлоги.
Дамбл Атлет підходить до навантаженого снаряду і задача атлета зафіксувати дамбл на випрямленій руці над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні. Після сигналу судді повернути дамбл у В.П. на спеціальну подушку для дамбла. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість разів. Піднімати обома руками з плеча. Підйом через петлю на поясі.

За перший кидок снаряду не на спеціальну подушку – попередження, за другий – не зарахування повторення. Кидати за голову.

Суддя може рухатись навколо атлета, щоб завжди знаходитись в полі зору атлета. Для наступного підйому атлет має опустити дамбл нижче рівня колін, тобто не обов’яково ставити на підлогу. Атлет може підіймати дамбл на плече двома руками, з плеча – однією.

 

Прогулянка фермера За сигналом судді атлет піднімає валізи (знаходяться за лінією старту) та долає відрізки по 20 м, обходячи фішки . Перемагає той атлет, який пройде задану дистанцію в найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується його фактичний результат Використання лямок.

Просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування.

 

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту
Тяга класична Атлет підходить до навантаженої штанги, бере будь-яким хватом і випрямляється до повного розгинання тулуба і колінних суглобів, заводячи плечі назад. Чекає на команду судді : «Down!», після чого повертається  у В.П. робить наступне повторення. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість повторень. Намотування пластиру на пальці.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

Використання комбезу.

Лямки дозволяються. Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.