Етапу кубку України зі стронгмену (16.08.2020) м. Київ

16-serpnya.jpg

Дата проведення:  16 серпня 2020 року.

 

Місце проведення: м. Київ, парк “Муромець”.

 

Реєстрація до 06.08.2020 р.

300 грн

16-серпня-2020
 • Що отримує атлет?
 • футболка 1 шт
  (одну для виступу, Якщо атлет має персонального спонсора, то він має право вдівати футболку з логотипами партнера на церемонію презентації та церимонію нагородження.

 • Медичну страховку
  на змагання (в разі оперативного втручання через травму, отриману на змаганні, страховка покриває 10 000грн. вартості хірургічної операції)


Розклад:

16 серпня 2020 року

13.00 – 13.30             нарада суддів та атлетів;

15.00                          урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

 1. Естафета: йок керінг (200 кг на 10 метрів)+тяга санчат (200 кг на 10 метрів). Ліміт часу – 1 хв.
 2. Айсленд крос – 140 кг на дальність.
 3. Оверхед естафета: дамбл (85 кг)+лог ліфт (130 кг). Ліміт часу – 1 хв.
 4. Мен худ стоун – (130 см) 120 кг (140 кг). Ліміт часу – 1 хв.
 5. Оверхед холд йок – 120 кг (140 кг). На час.

 

Опис вправ

Вправа Дія Заборонено Примітка
Естафета

Йок керінг

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тяга санчат

 

 

Атлет підходить до навантаженого снаряду (перетинка знаходиться на висоті 125 см,

Атлет підходить до планки, бере трубу знизу у зігнуті руки і за сигналом судді починає рух вперед. Задача атлета якнайшвидше пройти дистанцію 20 м. Якшо атлет не вклався у відведений айм-ліміт, вимірюється пройдена дистанція.

Просувати (ковзати) снаряд по підлозі. За кожну спробу просування – штраф 5 сек Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.

Стартова позиція снаряду – проекція перетинки до стартової лінії.

Фініш – атлет має двома ногами перетнути фінішну лінію.

Передня частина санчат стоїть перед стартовою лінією. Атлет стоїть за стартовою лінією спиною до лінії фінішу, тримається обома руками за рукоятку, що приєднана ланцюгом довжиною 120 см до санчат, починає рух спиною вперед до подолання заданої дистанції. Перемогає той атлет, який швидше повністю затягнув санчата за фінішну лінію. Використання лямок. Час фіксується після повного перетину снарядом лінії фінішу.
Айсленд крос Снаряд стоїть на підлозі за стартовою лінією. За сигналом судді атлет піднімає снаряд, притискаючи снаряд до грудей та живота. Перемагає той атлет, який подолав найбільшу дистанцію. Закладання снаряду на плече Використання клею такі. Піддівати додаткову одежу під футболку. Спортсмену дозволяється зупинятись та поправляти снаряд, але не ставили його.

Дозволяється рух спиною вперед.

Естафета

Дамбл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лог-ліфт

Атлет підходить до навантаженого снаряду і задача атлета зафіксувати дамбл на випрямленій руці над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні. Після сигналу судді повернути дамбл у В.П. на спеціальну подушку для дамбла. Піднімати обома руками з плеча. Підйом через петлю на поясі.

За перший кидок снаряду не на спеціальну подушку – попередження, за другий – не зарахування повторення. Кидати за голову.

 

Суддя може рухатись навколо атлета, щоб завжди знаходитись в полі зору атлета. Для наступного підйому атлет має опустити дамбл нижче рівня колін, тобто не обов’яково ставити на підлогу. Атлет може підіймати дамбл на плече двома руками, з плеча – однією.

 

Атлет підходить до навантаженого снаряду і задача атлета зафіксувати снаряд на випрямлених руках над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні.

Після сигналу судді повернути лог-ліфт у В.П.

Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість разів.

Утримування лог-ліфту на голові, під час витискання з грудей.

Кидати снаряд за голову.

Використовувати петлю від атлетичного ременя/поясу.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлети мають повідомити про це суддю перед виходом на поміст. Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

.

Мен худ стоун Спортсмен стоїть біля снаряду і за сигналом судді має підняти і перекинути кулю через планку. Після перекидання асистенти повертають кулю у вихідне положення і спортсмен повторює рух якомога більшу кість разів у відведений тайм ліміт.

 

Якщо куля відкотилась за виною асистентів, то спортсмену додається одне повторення у залік.
Йок оверхед холд Атлет за сигналом судді підіймає йок на випрямлені руки вгору. Задача атлета якомога довше протримати вантаж.