FORD TRUCKS CHAMPIONSHIP 2020

TRAK-NSK.jpg

Дата проведення: 6 вересня 2020 року.

 

Місце проведення: м. Київ, Національний спортивний комплекс «Олімпійський»

 

Розклад:

День приїзду –  5 вересня 2020 р.

 

6 вересня  2020 року

14.00 – 15.30             нарада суддів та атлетів;

16.00                          урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

  1. Трак-пул 20м/60 сек, 8,5 т;
  2. Арм овр арм 20м/60 сек, 17 т;
  3. Трак пуш 20м/60 сек, 8,5 т.

 

Опис вправ

Вправа Дія Заборонено Примітка
Трак-пул Атлет впрягається в упряжку, за командою судді починає тягнути вантажівку із стартової до фінішної позиції за собою. Перемагає той атлет, який здолає дистанцію у найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, заміряється дистанція на яку атлет протягнув вантаж, в цьому випадку перевага віддається атлету, який подолав більшу дистанцію. Використання такі, якщо для виконання вправи використовується канат. Використання канату регулюється регламентом змагань. Стартова позиція визначається по бамперу автівки, фіксація результати рахується при торканні атлетом фінішної лінії рукою.
Трак пуш Атлет впирається в зад вантажівки і за сигналом судді «Старт» має проштовхати вантажівку до стартової лінії у відведений тайм-ліміт якомога швидше. Якщо атлет не вклався у відведений час, то заміряється фактична відстань, яку подолав атлет. Перемогає той атлет, який найшвидше закінчив вправу. Використання упора (упорів) регламентується положенням кожного змагання. Старт і фініш виміряються по бамперу вантажівки.
Арм овер арм Атлет сідає в упор, береться за канат і з положення сидячи починає тягнути вантаж із стартової до фінішної позиції. Перемагає той атлет, який здолає дистанцію у найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, заміряється дистанція на яку атлет протягнув вантаж, в цьому випадку перевага віддається атлету, який подолав більшу дистанцію. Старт з відірваним тазом, використання клею такі. Асистент має забирати канат в сторону