Всеукраїнський турнір «Найсильніша людина України 2019» м. Дніпро (14.09.19)

DNIPRO-bor2d-.jpg

Регламент

 

Дата проведення: 14 вересня 2019 року.

 

Місце проведення: м. Дніпро, Фестивальний причал

 

Розклад:

День приїзду –  13 вересня 2019 р.

 

14 вересня 2019 року

12:00 – 13:30             нарада суддів та атлетів;

13:00                          урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

  1. Трак-пул – 20 м.
  2. Тімбер (330 кг) – 20 м.
  3. Естафета: 2 дистанції – Iron block+мішок
  4. Кулі Атласа – 120кг, 140кг, 160кг, 180кг (Time fix)
  5. Естафета: Лог-ліфт (130 кг)+Дамбл (80 кг)+Лог-ліфт (140 кг)+Дамбл (90 кг)+Лог-ліфт (150 кг).
  6. Пауер стейрс – 3 снаряди (220 кг, 240 кг, 260 кг), 5 сходинок (висота 35 см).

 

Опис вправ

Вправа Дія Заборонено Примітка
Трак пул Атлет впрягається в упряжку, за командою судді починає тягнути вантажівку із стартової до фінішної позиції за собою. Перемагає той атлет, який здолає дистанцію у найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, заміряється дистанція на яку атлет протягнув вантажівку, в цьому випадку перевага віддається атлету, який подолав більшу дистанцію. Використання такі, якщо для виконання вправи використовується канат Використання канату регулюється регламентом змагань. Стартова позиція визначається по бамперу автівки, фіксація результати рахується при торканні рукою атлетом фінішної лінії.
Тімбер За сигналом судді атлет піднімає снаряд (тімбер знаходиться за лінією старту) та несе його по дистанції до перетину передньої частини тімбера фінішної лінії.

Перемагає той атлет, який подолав дистанцію найшвидше.

Використання лямок. За просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування. Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.
Естафета:

 

 

 

 

Айрон блок

 

 

 

 

 

 

мішок

Атлет підходить до снаряду і задача атлета зафіксувати його на випрямлених руках над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні. Після сигналу судді повернути у В.П. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість разів Підйом через петлю на поясі.

Ставити снаряд на голову. Кидати снаряд за голову. Опускати снаряд не на спеціальні подушки.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Снаряди знаходиться за стартовою лінією.

За сигналом судді атлет бере мішок і долає дистанцію у 20м, повністю заносячи мішок за фінішну лінію, повертається на старт і виконує завдання стільки разів, скільки снарядів знаходиться на стартовій позиції. Перемагає той атлет, який виконаю завдання найшвидше. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, фіксується загальна пройдена відстань з мішком.

Мішок має бути повністю закладений за фінішну лінію, якщо край мішка виступає, то час не зупиняється і дистанція не зараховується.
Кулі Атласа Атлет знаходиться на лінії старту до виставленої на підлозі кулі, і за командою судді має закласти ряд куль (120 кг-140 кг-160 кг-180 кг) на тумби (висотою 155см, 145см, 135см, 135см  ) в послідовності від найлегшої до найважчої. Перемагає той атлет, який закладе всі кулі найшвидше.

 

Пропускати кулі.

 

Якщо куля  впала з тумби,  то спортсмен зобов’язаний підняти її, після чого переходити до наступної. Після фіксації часу виконання,  падіння куль не враховуються, але, якщо спортсмен не встигає підняти кулю, яка впала, то в залік йде кількість куль до впавшої. Асистенти утримують тумби, але не мають права торкатись куль.

Час закладання кожної кулі фіксується суддею.

Естафета:

 

 

 

 

 

Лог-ліфт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дамбл

Атлет, після стартового сигналу судді, піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію. Після команди судді, атлет повертає снаряд у вихідне положення. Утримування лог-ліфту на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

Підйом через петлю на поясі. Кидати снаряд за голову.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Атлет підходить до навантаженого снаряду і задача атлета зафіксувати дамбл на випрямленій руці над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні. Після сигналу судді повернути дамбл у В.П. на спеціальну подушку для дамбла. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість разів Піднімати обома руками з плеча. За перший кидок снаряду не на спеціальну подушку – попередження, за другий – не зарахування повторення. Після фіксації снаряд заборонено кидати за голову, за таке виконання – не зарахування повторення. Підйом снаряду через петлю на поясі

 

Суддя може рухатись навколо атлета, щоб завжди знаходитись в полі зору атлета. Для наступного підйому атлет має опустити дамбл нижче рівня колін, тобто не обов’яково ставити на підлогу. Атлет може підіймати дамбл на плече двома руками, з плеча – однією.

 

Пауер стейрс

 

Атлет знаходиться на стартовій лінії, за командою судді починає підіймати гирі на сходи від найлегшої гирі до найважчої. Результат фіксується по закладанню найважчої гирі на заключну сходинку. Якщо спортсмен не вклався у відведений тайм ліміт, то рахується загальна кількість зафіксованих сходинок. Піднімати гирю через сходинку. Використання лямок На найвищий сходинці п’єдесталу гиря має бути повністю закладена, якщо край гирі виступає, то час не зупиняється і сходинка не зараховується. Фіксованою сходинкою рахується та, на якій гиря стоїть повністю та нерухомо.