Відкритий кубок міністра МВС України зі стронгмену серед силових структур м. Київ 15.05.2021

MVS-2021.jpg

Регламент проведення

«Відкритого парного чемпіонату Міністра внутрішніх справ України зі стронгмену серед силових структур»

 

Дата проведення: 15 травня 2021 року.

 

Місце проведення: м. Київ, «Деснянський центральний стадіон», вул. Драйзера 2Б.

 

Реєстрація до 1 травня 2021 р.

Попередні заявки на участь команд у Відкритому парному чемпіонаті Міністра внутрішніх справ України зі стронгмену серед силових структур надсилаються не пізніше ніж за 15 днів до початку змагань на електронну адресу: tetyana_potapchuk@ukr.net, контактний телефон +38 095 791 10 20 (Потапчук Т.О.)

Розклад:

День приїду –  14 травня 2021 р.

Програма змагань:

15 травня 2021  року

09.00 – 10.30             нарада суддів та представників команд;

11.00 – 11.15             урочисте відкриття змагань;

15.00                          церемонія нагородження.

 

Командні змагання – пари.

 

Вправи:

  1. Естафета: йок (300 кг)+качка (150 кг). Ліміт часу – 1 хв.
  2. Таєр фліп (на рази). Ліміт часу – 2 хв.
  3. Подвійний лог ліфт 160 на рази. Ліміт часу – 1 хв.
  4. Естафета: один учасник утримує платформу (250 кг) в цей момент другий атлет робить тягу акселя (180 кг) допоки перший не поставить платформу.
  5. Кулі Атласа – 90 кг на висоту: 1,70 м, 1,60 м, 1,50 м; 120 кг на висоту: 1,20 м. Ліміт часу – 90 сек.

 

Опис вправ

Вправа Дія Заборонено Примітка
Естафета 1: Йок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Качка

Снаряд знаходиться на стартовій ліній, так щоб проекція перетинки співпадала зі стартовою лінією. Спортсмен підходить впритул до снаряда, впираючись трапецією в перетинку. За сигналом судді долає дистанцію доки середина снаряду не перетне фінішну лінію. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань. Просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування.

 

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.
Снаряд стоїть  на підлозі за стартовою лінією, атлет піднімає снаряд, утримуючи його в руках між ногами, рухається по дистанції.

Перемагає той атлет, який подолав дистанцію найшвидше. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань.

Використання лямок. Фінішом вважається повний перетин атлетом фінішної лінії та повне занесення снаряду за фінішну лінію.

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.

Кантування покришка Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Команди своїм результатом вважають кількість перекидань за відведений тайм ліміт. Використання клею такі.

За заходження покришки на сусідню доріжку команда штрафується на 1 повторення.

 

Перекид фіксується при повному торканні площини покришки до підлоги.
Подвійний лог-ліфт Команда піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію. Після команди судді, атлети повертають снаряд у вихідне положення. Перемагає та команда, яка виконає більшу кількість підйомів у відведений тайм ліміт. Утримування лог-ліфту на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Підйом через петлю на поясі. Кидати снаряд за голову.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Естафета:

Утримання платформи

 

Тяга акселя

Атлет за сигналом судді підіймає платформу. Задача атлета якомога довше протримати вантаж. Використання лямок, клею такі.
Другий атлет підходить до навантаженого акселя, бере його будь-яким хватом і випрямляється до повного розгинання тулуба і колінних суглобів, заводячи плечі назад. Чекає на команду судді : «Down!», після чого повертається  у В.П. робить наступне повторення. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість повторень, впродовж часу, який другий атлет зможе утримувати платформу. Використання лямок.

Намотування пластиру на пальці.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

Заборонено використання комбезу.

 

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

 

Кулі Атласа Атлет знаходиться на лінії старту до виставленої на підлозі кулі, за командою судді має закласти ряд гумових куль вагою 90 кг на тумби висотою: 1,70 м, 1,60 м, 1,50 м та 120 кг на висоту 1,20 м в послідовності від найлегшої до найважчої.

Перемагає та команда, яка закладе всі кулі найшвидше.

Пропускати кулі. Піднімати кулі непослідовно. Використання клею-такі.

 

якщо куля  впала з тумби,  то спортсмен зобов’язаний підняти її, після чого переходити до наступної. Після фіксації часу виконання падіння куль не враховуються, але, якщо спортсмен не встигає підняти кулю, яка впала, то в залік йде кількість куль до впавшої. Асистенти утримуєть тумби, але не мають права торкатись куль.

 

 

Екіпіровка команд згідно Правил проведення змагань зі стронгмену. Кожна команда має бути одягнена у футболки із зазначенням відповідного підрозділу силової структури.