Парний чемпіонат України зі стронгмену ваг. кат 110+ м. Дніпро (12.09.20)

PARNYJ-110-DnIPRO.jpg

Дата проведення: 12 вересня 2020 року.

 

Місце проведення: м. Дніпро, Фестивальний причал.

 

Розклад:

День приїзду –  11 вересня 2020 р.

 

12 вересня  2020 року

10.00 – 10.30             нарада суддів та атлетів;

12.00                          урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

  1. Естафета: йок (380 кг\20м)+качка (180 кг\20м). Ліміт часу – 1 хв.
  2. Таєр фліп (320 кг на рази). Ліміт часу – 2 хв.
  3. Подвійний лог ліфт 240 кг на рази. Ліміт часу – 1 хв.
  4. Суданські ноші (600 кг) на 40 метрів.
  5. Кулі мен худ стоун – 140 кг-1,35 см.
  6. Естафета: один учасник утримує платформу (350 кг) в цей момент другий атлет робить тягу акселя (240 кг) допоки перший не поставить платформу.

 

Опис вправ:

Вправа Дія Заборонено Примітка
Естафета 1: Йок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Качка

Снаряд знаходиться на стартовій ліній, так щоб проекція перетинки співпадала зі стартовою лінією. Спортсмен підходить впритул до снаряда, впираючись трапецією в перетинку. За сигналом судді долає дистанцію доки середина снаряду не перетне фінішну лінію. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань. Просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування.

 

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.
Снаряд стоїть  на підлозі за стартовою лінією, атлет піднімає снаряд, утримуючи його в руках між ногами, рухається по дистанції.

Перемагає той атлет, який подолав дистанцію найшвидше. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань.

Використання лямок. Фінішом вважається повний перетин атлетом фінішної лінії та повне занесення снаряду за фінішну лінію.

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.

Таєр Фліп на max к-ть Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Команди своїм результатом вважають кількість перекидань. Використання клею такі.

За заходження покришки на сусідню доріжку атлети штрафується на 1 перекидання.

Перекид фіксується при повному торканні площини покришки до підлоги
Атлети можуть змінюватись будь-яку кількість разів, передаючи естафету торканням на лінії старту.
Подвійний лог-ліфт Команда піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію. Після команди судді, атлети повертають снаряд у вихідне положення. Перемагає та команда, яка виконає більшу кількість підйомів у відведений тайм ліміт. Утримування лог-ліфту на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Підйом через петлю на поясі. Кидати снаряд за голову.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Суданські ноші Атлети беруться за ручки снаряду, за сигналом судді підіймають та несуть його 20 метрів, після чого ставлять, роблять розворот та знову несуть до фінішу дистанції. Снаряд знаходиться передньою частиною на лінії старту, фініш фіксується після  перетину лінії фінішу передньою частиною снаряду. Перемагає та команда, що пройде дистанцію якнайшвидше. Використання лямок

За просування (ковзання) снаряду по поверхні доріжки більше 0,5 м – штраф 5 сек до часу виконання вправи.

Команда може ставити снаряд на доріжку будь-яку кількість разів у відведений тайм ліміт
Мен худ Стоун Спортсмен стоїть біля снаряду і за сигналом судді має підняти і перекинути кулю через планку. Після перекидання, другий атлет команди має підняти і перекинути кулю через планку. Спортсмени повторюють рух якомога більшу кість разів у відведений тайм ліміт. Якщо куля відкотилась за виною асистентів, то спортсмену додається одне повторення у залік.
Естафета:

Утримання платформи

Тяга акселя

Другий атлет підходить до навантаженого акселя, бере його будь-яким хватом і випрямляється до повного розгинання тулуба і колінних суглобів, заводячи плечі назад. Чекає на команду судді : «Down!», після чого повертається у В.П. робить наступне повторення. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість повторень, впродовж часу, який другий атлет зможе утримувати платформу. Використання лямок.

Намотування пластиру на пальці.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

Заборонено використання комбезу.

 

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.