Фінал «Першої ліги» м. Павлоград (15.09.19)

pavlograd-bord-Kopyrovat-1.jpg

Регламент

 

Дата проведення: 15 вересня 2019 року.

 

Місце проведення: м. Павлоград, площа Соборна

 

Розклад:

День приїзду –  14 вересня 2019 р.

 

15 вересня  2019 року

14.00 – 15.30             нарада суддів та атлетів;

16.00                          урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

  1. Трак-пул/60 сек
  2. Прогулянка фермера (120 кг) – максимальна дистанція
  3. Лог-ліфт – 120 кг (2 рази) -130кг (2 рази) -140кг  (2 рази) / 90 сек
  4. Тяга платформи / 60 сек
  5. Мішок (100 кг) + санчата арм овер арм (150 кг) – 20 м / 90 сек
  6. Кулі Атласа (120 кг-120 кг-140 кг-160 кг) / 60 сек

 

Опис вправ

Вправа Дія Заборонено Примітка
Трак-пул Атлет впрягається в упряжку, за командою судді починає тягнути вантажівку із стартової до фінішної позиції за собою. Перемагає той атлет, який здолає дистанцію у найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, заміряється дистанція на яку атлет протягнув вантаж, в цьому випадку перевага віддається атлету, який подолав більшу дистанцію. Використання такі, якщо для виконання вправи використовується канат. Використання канату регулюється регламентом змагань. Стартова позиція визначається по бамперу автівки, фіксація результати рахується при торканні атлетом фінішної лінії рукою.
Прогулянка фермера (дистанція) Атлет бере в обидві руки валізи і за сигналом судді починає рух вперед, несе до першого торкання валізами підлоги.

Перемагає той атлет, який подолав найбільшу дистанцію.

Використання лямок

 

Атлет виконує вправу на максимальну дистанцію, проходячи відрізки по 20 м і обходячи фішку
Лог-ліфт Атлет, після стартового сигналу судді, піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек.). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію. Після команди судді, атлет повертає снаряд у вихідне положення. Утримування лог-ліфту на голові, під час витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

Виконувати вправу у відбив від помосту. Використовувати петлю від атлетичного ременя/поясу.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Тяга платформи Атлет підходить до платформи, бере паралельним хватом і випрямляється до повного розгинання тулуба і колінних суглобів, заводячи плечі назад. Чекає на команду судді : «Down!», після чого повертається  у В.П. робить наступне повторення. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість повторень. Намотування пластиру на пальці.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

 

Дозволяється використання лямок.
Естафета Мішок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

санчата арм овер арм

Снаряди знаходиться за стартовою лінією.

За сигналом судді атлет бере мішок і долає дистанцію у 20м, повністю заносячи мішок за фінішну лінію, повертається на старт і виконує завдання стільки разів, скільки снарядів знаходиться на стартовій позиції. Перемагає той атлет, який виконаю завдання найшвидше. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, фіксується загальна пройдена відстань з мішком.

Торкатися мішку до свистка судді. Мішок має бути повністю закладений за фінішну лінію, якщо край мішка виступає, то час не зупиняється і дистанція не зараховується.
Атлет, стоячи, береться за канат і тягнути санчата із стартової до фінішної позиції. Перемагає той атлет, який здолає дистанцію у найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, заміряється дистанція на яку атлет протягнув вантаж, в цьому випадку перевага віддається атлету, який подолав більшу дистанцію. Використання клею такі. Асистент має забирати канат в сторону.
Кулі Атласа Атлет знаходиться на лінії старту до виставленої на підлозі кулі, і за командою судді має закласти ряд куль (120 кг-120 кг-140 кг-160 кг) на тумби (висотою 155см, 145см, 135см, 135см  ) в послідовності від найлегшої до найважчої. Перемагає той атлет, який закладе всі кулі найшвидше.

 

Пропускати кулі.

 

Якщо куля  впала з тумби,  то спортсмен зобов’язаний підняти її, після чого переходити до наступної. Після фіксації часу виконання,  падіння куль не враховуються, але, якщо спортсмен не встигає підняти кулю, яка впала, то в залік йде кількість куль до впавшої. Асистенти утримують тумби, але не мають права торкатись куль.

Час закладання кожної кулі фіксується суддею.