Етап кубку України зі стронгмену (16.06.19 м. Івано-Франківськ)

etap-kubku-.jpg

Регламент проведення Етапу кубку України зі стронгмену

 

Дата проведення: 16 червня 2019 року.

 

Місце проведення: с. Підгір’я, аеродром (Івано-Франківськ)

 

Реєстрація до 9 червня 2019 р.

300 грн

Етап-кубку-УКРАЇНИ
 • Що отримує атлет?
 • Іменні футболки 2 шт
  (одну для виступу, іншу для нагородження). Якщо атлет має персонального спонсора, то він має право вдівати футболку з логотипами партнера на церемонію презентації та церимонію нагородження.

 • Медичну страховку
  на змагання (в разі оперативного втручання через травму, отриману на змаганні, страховка покриває 15 000грн. вартості хірургічної операції)


 

РЕЙТИНГ НА ВИЩУ ЛІГУ!!!

 

Розклад:

День приїзду – 15 червня 2019 р.

 

16 червня 2019 року

15.00 – 16.30             нарада суддів та атлетів;

17.00                          урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

 1. Трак пул 20 м з канатом (60 сек)
 2. Естафета: Дамбл 90 кг на 2 р + кантування покришки 360 кг на 6 р (90 сек)
 3. Тімбер 330 кг на 20 м (60 сек)
 4. Оверхед-Холд (Йок 140 кг) на максимальний час
 5. Вейт фор хай 4 бочки по 35 кг (60 сек)

 

Опис вправ

Вправа Дія Заборонено Примітка
Трак пул Атлет впрягається в упряжку, за командою судді починає тягнути вантаж із стартової до фінішної позиції за собою. Перемагає той атлет, який здолає дистанцію у найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, заміряється дистанція на яку атлет протягнув вантаж, в цьому випадку перевага віддається атлету, який подолав більшу дистанцію. Використання такі Стартова позиція визначається по бамперу автівки, фіксація результату рахується при торканні рукою атлетом фінішної лінії.
Естафета:

 

 

 

 

 

 

Дамбл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таєр фліп

Атлет підходить до навантаженого снаряду і задача атлета зафіксувати дамбл на випрямленій руці над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні. Після сигналу судді повернути дамбл у В.П. на спеціальну подушку для дамбла. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість разів Піднімати обома руками з плеча. Підйом через петлю на поясі.

За перший кидок снаряду не на спеціальну подушку – попередження, за другий – не зарахування повторення. Після фіксації снаряд заборонено кидати за голову, за таке виконання – не зарахування повторення.

Суддя може рухатись навколо атлета, щоб завжди знаходитись в полі зору атлета. Для наступного підйому атлет має опустити дамбл нижче рівня колін, тобто не обов’яково ставити на підлогу. Атлет може підіймати дамбл на плече двома руками, з плеча – однією.

 

Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Спортсмени, які не змогли перекантувати покришку відповідну кількість разів за відведений тайм ліміт, своїм результатом вважають кількість перекидань. Використання клею такі.

За заходження покришки на сусідню доріжку атлет штрафується на 5 сек.

 

Перекид фіксується при повному торканні площини покришки до підлоги.
Тімбер За сигналом судді атлет піднімає снаряд (тімбер знаходиться за лінією старту) та несе його по дистанції до перетину передньої частини тімбера фінішної лінії.

Перемагає той атлет, який подолав дистанцію найшвидше.

Використання лямок. За просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування. Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.
Оверхед-Холд (Йок 140 кг) Атлет за сигналом судді підіймає йок на витягнуті вгору руки. Задача атлета якомога довше утримати снаряд. Торкатися снаряду будь-якою частиною тіла, окрім рук. Відлік часу починається на розсуд судді, коли спортсмен повністю зловить баланс снаряда після свистка судді.
Вейт фор хай Спортсмен підходить до стійки для перекидання і за командою судді перекидає розставлені перед ним снаряди однією або двома руками. (За регламентом змагань). Задача спортсмена: перекинути снаряди через планку заданої висоти у найкоротший час.

 

Не послідовно перекидати снаряди. Послідовність від найлегшого до найважчого.

 

Фіксується час перекидання заключного снаряду (торкання снарядом підлоги), у разі якщо спортсмен у відведений тайм ліміт не впорався, у залік іде кількість зарахованих снарядів. Асистенти не допомагають повертати снаряди у стартову позицію.