Відкритий кубок Міністра внутрішніх справ України зі стронгмену серед силових структур м. Київ (06.09.2020)

8Reglament_MVS08.09-Kopyrovat.jpg

Дата проведення: 6 вересня 2020 року.

 

Місце проведення: м. Київ, парк «Муромець»;

 

Реєстрація до 14 серпня 2020 р.

Екіпіровка команд згідно Правил проведення змагань зі стронгмену. Кожна команда має бути одягнена у футболки із зазначенням відповідного підрозділу силової структури.

Розклад:

6 серпня 2020 року

10.00 – 11.30             нарада суддів та атлетів;

12.00                          урочисте відкриття змагань.

 

Командні змагання – пари ( 2 учасника, 1 запасний) заміна атлета дозволяється лише раз.

 

Вправи:

  1. Естафета: йок (300 кг)+качка (150 кг). Ліміт часу – 1 хв.
  2. Таєр фліп (на рази). Ліміт часу – 2 хв.
  3. Подвійний лог ліфт 160 на рази. Ліміт часу – 1 хв.
  4. Естафета: один учасник утримує платформу (300 кг) в цей момент другий атлет робить тягу акселя (180 кг) допоки перший не поставить платформу.
  5. Мен худ стоун – 90 кг-1,50 м. Ліміт часу – 90 сек.

 

Опис вправ

Вправа Дія Заборонено Примітка
Естафета 1: Йок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Качка

Снаряд знаходиться на стартовій ліній, так щоб проекція перетинки співпадала зі стартовою лінією. Спортсмен підходить впритул до снаряда, впираючись трапецією в перетинку. За сигналом судді долає дистанцію доки середина снаряду не перетне фінішну лінію. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань. Просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування.

 

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.
Снаряд стоїть  на підлозі за стартовою лінією, атлет піднімає снаряд, утримуючи його в руках між ногами, рухається по дистанції.

Перемагає той атлет, який подолав дистанцію найшвидше. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань.

Використання лямок. Фінішом вважається повний перетин атлетом фінішної лінії та повне занесення снаряду за фінішну лінію.

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.

Кантування покришка Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Команди своїм результатом вважають кількість перекидань за відведений тайм ліміт. Використання клею такі.

За заходження покришки на сусідню доріжку команда штрафується на 1 повторення.

 

Перекид фіксується при повному торканні площини покришки до підлоги.
Подвійний лог-ліфт Команда піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію. Після команди судді, атлети повертають снаряд у вихідне положення. Перемагає та команда, яка виконає більшу кількість підйомів у відведений тайм ліміт. Утримування лог-ліфту на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Підйом через петлю на поясі. Кидати снаряд за голову.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Естафета:

Утримання платформи

 

Тяга акселя

Атлет за сигналом судді підіймає платформу. Задача атлета якомога довше протримати вантаж. Використання лямок, клею такі.  
Другий атлет підходить до навантаженого акселя, бере його будь-яким хватом і випрямляється до повного розгинання тулуба і колінних суглобів, заводячи плечі назад. Чекає на команду судді : «Down!», після чого повертається  у В.П. робить наступне повторення. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість повторень, впродовж часу, який другий атлет зможе утримувати платформу. Використання лямок.

Намотування пластиру на пальці.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

Заборонено використання комбезу.

 

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

 

Мен худ стоун Спортсмен стоїть біля снаряду і за сигналом судді має підняти і перекинути кулю через планку. Після перекидання, другий атлет команди має підняти і перекинути кулю через планку. Спортсмени повторюють рух якомога більшу кількість разів у відведений тайм ліміт. Використання клею такі.

Намотування пластиру на руки.

Якщо куля відкотилась за виною асистентів, то команді додається одне повторення у залік.