Фінал Першої ліги (04.09.21 м. Біла Церква)

FINAL-PERSHOYI-LIGY-1280x720.jpg

Регламент проведення турніру

«Фінал першої ліги» 4.09.2021 р.

 

Дата проведення: 4 вересня 2021 року.

 

Місце проведення: м. Біла Церква

 

Розклад:

День приїзду –  3 вересня 2021 р.

 

4 вересня 2021 року

12.00 – 14.30             нарада суддів та атлетів;

15.00                          урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

  1. Естафета: шилд 171 кг на 20 м +йок 370 кг 20 м. Ліміт часу – 1 хв.
  2. Дамбл (75 кг)+Аксель (110 кг)+Лог ліфт (130 кг)

Дамбл (85 кг)+Аксель (130 кг)+Лог ліфт (140 кг). Ліміт часу – 1 хв.

  1. Прогулянка фермера (150 кг) на 20 метрів. Ліміт часу – 1 хв.
  2. Таєр Фліп (5 обертів) + качка 180 кг на 20 м. Ліміт часу – 1 хв.
  3. Лоадінг (айрон блок 100 кг на 170 см + мішок 100 кг на 170 см + колесо 95 кг на 150 см + куля 120 кг на 140 см). Ліміт часу – 1 хв.
  4. Тяга платформи (350 кг). Ліміт часу – 1 хв.

Опис вправ:

Вправа Дія Заборонено Примітка
Шилд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Йок

Шилд стоїть на тумбі або на підлозі на стартовій лінії. За сигналом судді атлет піднімає снаряд, притискаючи його до грудей та живота, рухається по дистанції 20м. Якщо атлет виронив снаряд із рук, то він має можливість знову підняти його до сигналу судді, що час вийшов. Якщо спортсмен не впорався з задачею у відведений тайм ліміт, вимірюється пройдена відстань Закладання шилду на плече

Використання клею такі

Піддівати додаткову неопренову одежу під футболку.

Спортсмену дозволяється зупинятись та поправляти снаряд. Дозволяється рух спиною вперед. Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.
Снаряд знаходиться на стартовій ліній, так щоб проекція перетинки співпадала зі стартовою лінією. Спортсмен підходить впритул до снаряда, впираючись трапецією в перетинку, долає дистанцію доки середина снаряду не перетне фінішну лінію. Перемагає той атлет, який пройде задану дистанцію в найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань. Просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування.

 

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.
Дамбл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аксель

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лог-ліфт

Атлет підходить до навантаженого снаряду і задача атлета зафіксувати дамбл на випрямленій руці над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні. Після сигналу судді повернути дамбл у В.П. на спеціальну подушку для дамбла. Піднімати обома руками з плеча. За перший кидок снаряду не на спеціальну подушку – попередження, за другий – не зарахування повторення. Після фіксації снаряд заборонено кидати за голову, за таке виконання – не зарахування повторення. Підйом снаряду через петлю на поясі

 

Суддя може рухатись навколо атлета, щоб завжди знаходитись в полі зору атлета. Для наступного підйому атлет має опустити дамбл нижче рівня колін, тобто не обов’яково ставити на підлогу. Атлет може підіймати дамбл на плече двома руками, з плеча – однією.

 

Атлет підходить до навантаженого снаряду і задача атлета зафіксувати аксель на випрямлених руках над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні. Після сигналу судді повернути аксель у В.П. Утримування на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Підйом через петлю на поясі. Кидати снаряд за голову.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Атлет, піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію. Після команди судді, атлет повертає снаряд у вихідне положення. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість разів Утримування лог-ліфту на голові, підчас витискання з грудей та відривання обох рук від снаряду в процесі виконання.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

Підйом через петлю на поясі. Кидати снаряд за голову.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст.
Прогулянка фермера      
Таєр Фліп

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

качка

Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Спортсмени, які не змогли перекантувати покришку відповідну кількість разів за відведений тайм ліміт, своїм результатом вважають кількість перекидань. Використання клею такі.

За заходження покришки на сусідню доріжку атлет штрафується на 5 сек.

 

Перекид фіксується при повному торканні площини покришки до підлоги.
Снаряд стоїть на підлозі за стартовою лінією, атлет піднімає снаряд, утримуючи його в руках між ногами, рухається по дистанції.

Перемагає той атлет, який подолав дистанцію найшвидше. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, то фіксується пройдена відстань.

Використання лямок. Фінішом вважається повний перетин атлетом фінішної лінії та повне занесення снаряду за фінішну лінію.

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту.

Лоадінг Атлет знаходиться на лінії старту, і за командою судді має закласти ряд снарядів на тумби в послідовності від першого до заключного. Перемагає той атлет, який закладе всі снаряди найшвидше. Пропускати снаряди. Використання клею такі. Підіймати снаряди непослідовно. Якщо снаряд  впав з тумби,  то спортсмен зобов’язаний підняти його, після чого переходити до наступного. Після фіксації часу виконання, падіння снарядів не враховуються, але, якщо спортсмен не встигає підняти снаряд, який впав, то в залік йде кількість снарядів до впавшого. Асистенти утримуєть тумби, але не мають права торкатись снарядів.
Тяга платформи Атлет підходить до платформи, бере паралельним хватом і випрямляється до повного розгинання тулуба і колінних суглобів, заводячи плечі назад. Чекає на команду судді : «Down!», після чого повертається  у В.П. робить наступне повторення. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість повторень. Намотування пластиру на пальці.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

 

Дозволяється використання лямок.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.