“Форд Тракс чемпіонат 2019” м. Київ (10.08.2019)

2-trak-chempionat-Kopyrovat-1.jpg
Крайні рейтингові змагання для першої та вищої ліг!

Регламент

 

Дата проведення: 10 серпня 2019 року.

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик 36 (КМДА)

 

Реєстрація 300 грн до 02.08.2019 (до 23:00!)

300 грн

трак
  • Що отримує атлет?
  • Іменні футболки 2 шт
    (одну для виступу, іншу для нагородження). Якщо атлет має персонального спонсора, то він має право вдівати футболку з логотипами партнера на церемонію презентації та церимонію нагородження.

  • Медичну страховку
    на змагання (в разі оперативного втручання через травму, отриману на змаганні, страховка покриває 15 000грн. вартості хірургічної операції)


 

Розклад:

День приїзду –  9 серпня 2019 р.

 

10 серпня  2019 року

15.00 – 16.30             нарада суддів та атлетів;

17.00                          урочисте відкриття змагань.

Атлетам бути на майданчику о 15:00

17.00                урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

      1. Арм-овер-Арм 8,5 тон/20 м
      2. Трак пул 8,5 тон/20 м
Фінал для кращих 10 атлетів за підсумком 2-х вправ
      3. Трак пуш (штовхати вантажівку) 8,5 тон/20 м

Опис вправ:
Арм овер арм Атлет сідає в упор, береться за канат і з положення сидячи починає тягнути вантаж із стартової до фінішної позиції. Перемагає той атлет, який здолає дистанцію у найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, заміряється дистанція на яку атлет протягнув вантаж, в цьому випадку перевага віддається атлету, який подолав більшу дистанцію. Старт з відірваним тазом, використання клею такі. Асистент має забирати канат в сторону
Трак-пул Атлет впрягається в упряжку, за командою судді починає тягнути вантажівку із стартової до фінішної позиції за собою. Перемагає той атлет, який здолає дистанцію у найкоротший час. Якщо атлет не вклався у відведений тайм ліміт, заміряється дистанція на яку атлет протягнув вантаж, в цьому випадку перевага віддається атлету, який подолав більшу дистанцію. Використання такі, якщо для виконання вправи використовується канат. Використання канату регулюється регламентом змагань. Стартова позиція визначається по бамперу автівки, фіксація результати рахується при торканні атлетом фінішної лінії рукою.
Трак пуш Атлет впирається в зад вантажівки і за сигналом судді «Старт» має проштовхати вантажівку до стартової лінії у відведений тайм-ліміт якомога швидше. Якщо атлет не вклався у відведений час, то заміряється фактична відстань, яку подолав атлет. Перемогає той атлет, який найшвидше закінчив вправу. Використання упора (упорів) регламентується положенням кожного змагання. Старт і фініш виміряються по бамперу вантажівки.