Етап кубку України м.Київ (28.06.19)

Board_3x6m_-Kopyrovat-Kopyrovat.png

Змагання входять до рейтингу вищої ліги

Регламент

 

Дата проведення: 28 червня 2019 року.

 

Місце проведення: м. Київ, Арка «Дружби народів»

Реєстрація на “Етап кубку України зі стронгмену” (вища ліга)

Реєстрація до 18 червня 2019 р.

300 грн

звитяга
 • Що отримує атлет?
 • Іменні футболки 2 шт
  (одну для виступу, іншу для нагородження). Якщо атлет має персонального спонсора, то він має право вдівати футболку з логотипами партнера на церемонію презентації та церимонію нагородження.

 • Медичну страховку
  на змагання (в разі оперативного втручання через травму, отриману на змаганні, страховка покриває 15 000грн. вартості хірургічної операції)


 

Розклад:

День приїзду –  27 червня 2019 р.

 

28 червня 2019 року

14.00 – 15.30             нарада суддів та атлетів;

16.00                          урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

 1. Лог-ліфт (max) – старт зі 130 кг відкриваюча вага 130 кг
 2. Прогулянка фермера (150 кг) – максимальна дистанція.
 3. Дамбл (max) – старт із 90 кг. відкриваюча вага 90 кг
 4. Супер Йок (450 кг) – дистанція 20 м.
 5. Шилд – максимальна дистанція / 60 сек

 

Опис вправ

Вправа Дія Заборонено Примітка
Лог ліфт на максимум Атлет, після стартового сигналу судді, піднімає лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою (1 сек). Лікті та коліна мають бути випрямленими, стопи в одну лінію.  Після команди судді, атлет повертає снаряд у вихідне положення. Петля на поясі.

Ставити снаряд на голову.

Кидати снаряд за голову.

Забороняється утримування лог-ліфту на голові, підчас витискання з грудей. Виконувати вправу у відбив від помосту.

Опускати снаряд не на спеціальні подушки.

 

У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст
Прогулянка фермера Атлет бере в обидві руки валізи і за сигналом судді починає рух вперед, несе до першого торкання валізами підлоги.

Перемагає той атлет, який проніс найбільшу дистанцію.

 

Використання лямок

 

Атлет виконує вправу на дистанцію, проходячи відрізки по 20 м і обходячи фішку
Дамбл на максимум Атлет підходить до навантаженого снаряду і задача атлета зафіксувати дамбл на випрямленій руці над головою (1 сек фіксація), лікті, коліна випрямлені, стопи паралельні. Перемагає той атлет, який зафіксував над головою найбільшу вагу. Крок підвищення ваги та початкова вага снаряду визначаються положенням змагань. Піднімати обома руками з плеча. За перший кидок снаряду не на спеціальну подушку – попередження, за другий – не зарахування повторення. Після фіксації снаряд заборонено кидати за голову, за таке виконання – не зарахування повторення. У разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має повідомити про це суддю перед виходом на поміст
Супер Йок Снаряд знаходиться на стартовій ліній, так щоб проекція перетинки співпадала зі стартовою лінією. Спортсмен підходить впритул до снаряда, впираючись трапецією в перетинку. За сигналом судді починає рух вперед до першої зупинки. Перемагає той атлет, який пройшов найбільшу дистанцію. Просування йоку по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування.
Шилд Шилд стоїть  на  тумбі або на підлозі на стартовій лінії. За сигналом судді атлет піднімає снаряд,  притискаючи снаряд до грудей та живота, рухається по дистанції на максимальну відстань до першого торкання шилдом землі. Перемагає той атлет, який подолав найбільшу дистанцію. Закладання шилду на плече Використання клею такі

Піддівати додаткову одежу під футболку.

 

Атлет виконує вправу на дистанцію, проходячи відрізки по 20 м і обходячи фішку. Спортсмену дозволяється зупинятись та поправляти снаряд. Дозволяється рух спиною вперед.