Етап Кубку України м.Енергодар (09.06.19)

energodar-bord-Kopyrovat.jpg

Змагання входять до рейтингу першої ліги

Регламент

 

Дата проведення: 9 червня 2019 року.

 

Місце проведення: м. Енергодар, вул. Електрометалургів

 

Реєстрація до 1 червня 2019 р.

300 грн

єнергодар
 • Що отримує атлет?
 • Іменні футболки 2 шт
  (одну для виступу, іншу для нагородження). Якщо атлет має персонального спонсора, то він має право вдівати футболку з логотипами партнера на церемонію презентації та церимонію нагородження.

 • Медичну страховку
  на змагання (в разі оперативного втручання через травму, отриману на змаганні, страховка покриває 15 000грн. вартості хірургічної операції)


 

Розклад:

День приїзду –  8 червня 2019 р.

 

9 червня 2019 року

13.00 – 14.30             нарада суддів та атлетів;

15.00                          урочисте відкриття змагань.

 

Вправи:

 1. Вейт фор хай – 4-5 предметів. /60 сек
 2. Вікінг-прес (140 кг) – 60 сек.
 3. Прогулянка фермера (130 кг) – 40 м – 60 сек.
 4. Iceland cross (130 кг) + Тайєр Фліп (4 рази) /90 сек
 5. Тяга акселя (220 кг) – на рази. /60 сек

 

Опис вправ

Вправа Дія Заборонено Примітка
Вейт фор хай Спортсмен підходить до стійки для перекидання і за командою судді перекидає розставлені перед ним снаряди однією або двома руками. (За регламентом змагань). Задача спортсмена: перекинути снаряди через планку заданої висоти у найкоротший час.

 

Не послідовно перекидати снаряди. Послідовність від найлегшого до найважчого.

 

Фіксується час перекидання заключного снаряду (торкання снарядом підлоги), у разі якщо спортсмен у відведений тайм ліміт не впорався, у залік іде кількість зарахованих снарядів. Асистенти не допомагають повертати снаряди у стартову позицію.
Вікінг пресс Спортсмен підходить під консоль вікінг пресс, знімає її зі стійок, утримуючи руками на рівні грудей. За командою судді спортсмен витискає снаряд вгору, фіксуючи його над головою на випрямлених руках (1 сек). Коліна, ноги мають бути випрямлені, стопи нерухомі і в лінію. Спортсмен опускає вагу на груди і продовжує повторення з цієї позиції на максимальну кількість разів. Підсідати під снаряд (за технікою важкоатлетичного поштовху) В разі травм ліктьового суглобу і неможливості повного розгинання їх, атлет має про це суддю перед виходом на поміст.
Тяга акселя Атлет підходить до навантаженого акселя (штанги), бере його будь-яким хватом і випрямляється до повного розгинання тулуба і колінних суглобів, заводячи плечі назад. Чекає на команду судді : «Down!», після чого повертається  у В.П. робить наступне повторення. Перемагає той атлет, який зафіксує найбільшу кількість повторень. Заборонено використання лямок.

Намотування пластиру на пальці.

Обов’язково супроводжувати снаряд в руках при опусканні до рівня колін.

Виконувати вправу у відбив від помосту.

Заборонено використання комбезу

 

Лямки не дозволяються
Естафета

 

 

 

 

Айсленд кросс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таєр фліп

Снаряд стоїть на підлозі за стартовою лінією. За сигналом судді атлет піднімає снаряд, притискаючи снаряд до грудей та живота, рухається по дистанції на відстань 20м. Перемагає той атлет, який подолав дистанцію найшвидше. Закладання снаряду на плече Використання клею такі Піддівати додаткову одежу під футболку Спортсмену дозволяється зупинятись та поправляти снаряд. Дозволяється рух спиною вперед
Покришка стоїть на стартовій позиції вертикально. Атлет за сигналом судді штовхає покришку вперед, після того, як покришка займе горизонтальне положення на підлозі, ведеться лік перекидань. Спортсмени, які не змогли перекантувати покришку відповідну кількість разів за відведений тайм ліміт, своїм результатом вважають кількість перекидань. Використання клею такі.

За заходження покришки на сусідню доріжку атлет штрафується на 5 сек.

 

Перекид фіксується при повному торканні площини покришки до підлоги.      
Прогулянка фермера Атлет бере в обидві руки валізи і за сигналом судді починає рух вперед. При закінчені вправи атлет має занести валізи за фінішну лінію повністю.

 

Використання лямок

Просування снаряду по доріжці, атлет отримує 5 штрафних секунд за кожну спробу просування.

 

Атлет має право ставити снаряди на підлогу будь-яку кількість разів впродовж тайм ліміту